Kurs

Praca zdalna dla managerów

Zarządzanie zespołem hybrydowym lub zdalnym w erze rosnącej popularności pracy zdalnej to wyzwanie. Zdobądź niezbędne kompetencje już dziś!

O kursie

Kurs: Praca zdalna dla Managera to nowoczesny program stworzony z myślą o liderach i managerach, którzy zarządzają zespołami hybrydowymi, rozproszonymi lub 100% zdalnymi. Materiał powstał w oparciu o realne doświadczenia praktyków pracy zdalnej, a zawarte w nim video oraz praktyczne porady pozwolą Ci na bieżąco wprowadzać usprawnienia i przenieść swój zdalny zespół na wyższy poziom.

4

instruktorów

30

krótkich lekcji

10

dodatkowych materiałów

Format kursu

Przystępna forma wiedzy

Materiały zawarte w kursie mają formę krótkich lekcji video uporządkowanych w ścieżki tematyczne. Dzięki temu przyswajasz nową wiedzę stopniowo, we własnym tempie.

Dostępny kiedy i gdzie chcesz

Kurs jest dostępny online w ramach platformy e-learningowej Skillveo. Decydując się na zakup otrzymujesz dostęp na okres 90 dni aby móc wrócić do wybranych materiałów i odtworzyć wielokrotnie najciekawsze lekcje.

Skorzystaj z doświadczeń praktyków

Lekcje w ramach kursu zostały przygotowane przez ekspertów pracy zdalnej, którzy dzielą się w nich swoimi doświadczeniami, błędami oraz rozwiązaniami. Dodatkowo, kurs zawiera wywiady z managerami pracującymi z zespołami rozproszonymi.

Sprawdź swoje umiejętności

Przystąp do testu zakańczającego kurs, sprawdź swoją wiedzę i otrzymaj certyfikat, który poświadczy Twój udział w programie.

Program kursu

  • Określanie celów i priorytetyzacja zadań
  • Właściwe delegowanie zadań
  • Monitorowanie i rozliczanie pracy
  • Przekazywanie informacji zwrotnej

W tej lekcji dowiesz się jakie są najważniejsze elementy oraz wyzwania budowania zaufania w zespole, który kontaktuje się wyłącznie w sposób wirtualny.

  • Jak zadbać o dobrą komunikację pracując zdalnie ?
  • 4 poziomy komunikacji.
  • Cechy dobrej komunikacji zdalnej.
  • Korzyści skutecznej komunikacji.
  • 10 praktyk skutecznej komunikacji zdalnej.

Jak sprawić, żeby spotkania wirtualne skutecznie zastępowały te biurowe? Na jakie elementy szczególnie zwracać uwagę, żeby uniknąć problemów? O tym i o pozostałych aspektach efektywnych spotkań posłuchasz w lekcji 4.

Przy długotrwałej pracy zdalnej, nawet najbardziej zaangażowani pracownicy mogą przechodzić kryzys motywacyjny. Jak temu zapobiec i jak ich wspierać dowiesz się z lekcji 5.

  • Dlaczego budowanie relacji w zdalnych zespołach jest szczególnie ważne?
  • Kluczowa różnica między budowaniem relacji w biurze, a w trybie zdalnym.
  • 8 zasad budowy relacji.
  • Kluczowe różnice między rekrutacją prowadzoną w sposób stacjonarny a zdalny.
  • Na co musisz zwrócić szczególną uwagę rekrutując zdalnie.
  • 10 zasad prowadzenia rekrutacji on-line.
  • Jak onboardować pracowników w sposób skuteczny?
  • 9 zasad dobrego onboardingu zdalnego.
  • Jak skutecznie poznać się na odległość?
  • Jak dobrze zarządzać własnym czasem?
  • Jak zaplanować zadania na dany tydzień ?
  • Jak zaplanować swój dzień pracy?
  • Jak pracować w blokach czasowych?
  • Mierzenie wyników – po co w zasadzie powinieneś to robić?
  • >Kiedy jesteś najbardziej efektywny?
  • Multitasking – czy to w zasadzie działa ?
  • Dlaczego otoczenie, w którym pracujesz jest tak ważne i jak o nie dbać?
  • Jak wybrać miejsce, które wspiera Twoją produktywność?
  • Jak dobrać odpowiedni sprzęt?
  • Czy ubiór w pracy zdalnej  ma znaczenie?
  • Domownicy czy rodzina – jak sprawić, aby nie stali się wrogiem?

Instruktorzy

MARTA@2x

Marta Ambroziak

Head of Talent Acquisition & Employer Branding, Samsung R&D
HR Manager z ponad 15-letnim doświadczeniem. Praktyk pracy zdalnej i jej wdrażania, obecnie związana z marką Samsung oraz Accenture. Zwolenniczka projektowania procesów wprowadzających innowacyjne rozwiązania do świata HR.
Aleksandra Kubik

HR & Community Manager, Talent Place
Praktyk i orędownik pracy zdalnej, na co dzień zarządza społecznością +100 zdalnych rekruterów Talent Place. W pracy zawodowej najbardziej skupia się na budowaniu zaangażowania społeczności zdalnej oraz efektywności zdalnych procesów.
Madzia.

Magdalena Kolasa

Quality Assurance Manager, Talent Place
Od 2018 roku zarządza zdalnymi zespołami i wdraża najlepsze praktyki zarządzania projektami w oparciu o certyfikaty Prince2 Foundation oraz Lean Six Sigma – Green Belt. Jej celem jest zwiększenie efektywności oraz doskonalenie pracy zdalnych zespołów.
Marta Garus

Marta Garus

Head of Delivery, Talent Place
Od dwóch lat zarządza zespołem hybrydowym w skład, którego wchodzą Koordynatorzy Projektów pracujący w siedzibie firmy oraz Client Success Managerowie pracujący w 100% zdalnie. W pracy ze swoim zespołem stawia na jasną i spójną komunikację.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dedykowany dla wszystkich osób, które zarządzają zespołami zdalnymi lub rozproszonymi. Niezależnie czy zajmujesz się pracą zdalną od lat, czy Twoja firma dopiero planuje jej wdrożenie – przygotuj się na nowe wyzwania, które przyniesie popularyzacja pracy zdalnej.

Dla managerów

Dla firm

Dla CEO
Szukasz rozwiązania dedykowanego dla firm, które pozwoli przeszkolić grupę managerów? Poznaj szczegóły naszej oferty korporacyjnej lub skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na kontakt@talentplace.pl

Opinie

Zacznij poszerzać swoją wiedzę już dziś!

Gotowy na zmianę sposobu w jaki Ty i Twój zespół pracujecie zdalnie? Wykup dostęp do kursu i ciesz się kompleksową dawką wiedzy!

KURS: Praca zdalna dla Managera

299

  • 30 lekcji video
  • 4h wiedzy
  • 10 dodatkowych materiałów
  • Certyfikat
  • 4h wiedzy
  • Dostęp 24/7

Przykładowe lekcje

Odtwórz wideo

Fragment lekcji: Jak prowadzić efektywne zdalne spotkania

Fragment lekcji: Buduj kulturę pracy zorientowaną na cele

Fragment lekcji: Jak budować relacje w zespole zdalnym